شهرداری خشکبیجار

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، مراسم راهپیمایی 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با حضور شورای شهر، شهردار و کارکنان شهرداری خشکبیجار، مردم و مسئولین بخش و شهر و جمع زیادی از دانش‌آموزان برگزار گردید.

                             

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار امروز صبح مهندس کوچکی نژاد نماینده محترم مردم شهرستان رشت و جناب مهندس فرخی شهردار محترم خشکبیجار با مهندس افشاني رييس سازمان شهرداري ها و دهياري های کشور و همچنين مهندس معاني معاونت توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداري ها و دهياري های کشور به جهت طرح مشکلات شهر خشکبیجار دیدار کردند.

    

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات شهر خشکبیجار و ارائه راهکارها با حضور جناب آقای مهندس جعفرزاده و شهردار و شورای اسلامی شهر و بخشدار برگزار گردید.

 

    

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات شهر خشکبیجار و ارائه راهکارها در روز شنبه مورخ بیست و نهم مهر با حضور جناب آقای مهندس کوچکی نژاد و شهردار و شورای اسلامی شهر و بخشدار برگزار گردید.

    

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، جلسه بررسی طرح جامع شهر خشکبیجار با حضور کارشناسان اداره راه و شهرسازی، استانداری، کارشناسان فنی شهرداری و شهردار و شورای شهر و مشاور شهرداری برگزار گردید. 

        

تماس با ما

  • آدرس:  خشکبیجار. خیابان مطهری میدان کشاورز
  • تلفن تماس:   34462292-013
  • فکس:          34462055-013