شهرداری خشکبیجار

 

 

 مهندس فرخی شهردار خشکبیجار از افتتاح سینمای شش بعدی در شهر خشکبیجارخبرداد. مهندس فرخی گفت: با توجه به عدم وجود سینما، اماکن فرهنگی و تفریحی مناسب در شهر یکی از تقاضاهای شهروندان احداث سینما و پیگیری مسائل حوزه فرهنگی بوده است. شهردار خشکبیجار اظهارکرد: ایجاد چنین فضایی در پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، افزایش شور و نشاط و هیجان و برخورداری از تفریح سالم بسیار موثر است. وی با اشاره به بهره‌گیری از بخش خصوصی در بسیاری از پروژه‌ها افزود: سینمای شش بعدی در شهر خشکبیجار با امضای تفاهمنامه‌ای توسط بخش خصوصی و با سرمایه‌گذاری بالغ بر 180 میلیارد ریال در جنب کتابخانه عمومی خشکبیجار احداث و در دهه مبار فجر امسال به بهره برداری می رسد.

منبع: خوبان خبر

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری  خشکبیجار، این شهرداری در نظر دارد به جهت اشتغال زایی و توسعه گردشگری و اقتصادی شهر خشکبیجار، از اجرای طرح "مسافرکاشانه" در شهر خشکبیجار حمایت و مجوزهای لازم را صادر نماید. با توجه به اینکه خشکبیجار شهری گردشگری بوده اما فاقد هتل و اقامتگاه می باشد شهرداری خشکبیجار طرح "مسافرکاشانه" را به عنوان یک طرح اشتغال زا به شهروندان توصیه می نماید لذا شهروندانی که متقاضی تاسیس مسافرکاشانه هستند می توانند درخواست خود را به شهرداری خشکبیجار ارائه نمایند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار در روز شنبه مورخ 1396/10/16 کسبه بازارهفتگی با مهندس فرخی شهردار خشکبیجار دیدار کردند و طی این جلسه مقرر گردید جلسات ساماندهی بازار هفتگی به صورت مستمر برگزار گردد و همچنین آقایان حاج رحیم رضایی، حبیب صفاری و محمد سمیع پور بعنوان نماینده کسبه بازار هفتگی انتخاب شدند.

 

     

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار به جهت ارتقا فرهنگ کتابخوانی، دو عدد ایستگاه مطالعه شهری در بوستان کوثر و بوستان شهدای گمنام شهر به جهت مطالعه عموم نصب گردید، این طرح برای اولین بار در سطح استان گیلان در شهر خشکبیجار اجرایی گردید. شهروندان خشکبیجاری می توانند ضمن استفاده از کتابخانه ها، در صورت تمایل کتاب ها و یا مجلات مطالعه شده خود را به جهت بهره برداری سایر شهروندان در این کتابخانه ها قرار دهند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، مراسم زیارت عاشورا در روز پنچ شنبه در محل شهرداری خشکبیجار با حضور شهردار و کارکنان شهرداری و امام جمعه شهر خشکبیجار و جمعی از مسئولان شهر خشکبیجار برگزار گردید.

 

     

تماس با ما

  • آدرس:  خشکبیجار. خیابان مطهری میدان کشاورز
  • تلفن تماس:   34462292-013
  • فکس:          34462005-013