به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار در روز پنچ شنبه مورخه 96/10/07 مراسم یادواره شهدای شهر خشکبیجار و گرامیداشت شهدای مدافع حرم با همکاری و مشارکت شهرداری خشکبیجار در محل مسجد جامع شهرداری خشکبیجار برگزار گردید.در این مراسم شهردار، شورای اسلامی شهر خشکبیجار و مسئولین و کارکنان شهرداری، بخشدار و امام جمعه خشکبیجار و حضرت حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین تسخیری نماینده محترم ولی فقیه و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی حضور داشتند. آقای تسخیری نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس حضور در مجلس شهدا را از ناحیه خدا دانست و تصریح کرد: شهدا مطیع محض اراده خداوند بودند و توفیق حضور در مجلس شهدا نصیب هر انسانی نمی‌شود و باید قدردان مجالس شهدا باشیم. همچنین در این مراسم از 8 تن از مدافعین حرم تقدیر بعمل آمد و از کتاب سرگذشت لاله ها نوشته آقای بهروز همت رونمایی گردید.

 

 

              

خدمات شهر خشکبیجار

اسفند 05, 1396
 

مناسب سازی جنب پارک شهر

اسفند 05, 1396

جمع آوری سیم های تیر برق های قدیمی

اسفند 05, 1396

نصب تیربرق های جدید در خیابان مطهری

اسفند 05, 1396

نصب اطلاعیه ممنوعیت عرضه طیور زنده در خشکبیجار در دو مکان

اسفند 05, 1396

نصب تابلوهای جدید کوچه های مزین به عکس شهدا در خیابان سردار جنگل

اسفند 05, 1396

نصب دو عدد تابلو راهنمای مسیر در خیابان مطهری

بهمن 28, 1396
  

تسطیح فضای سبز بلوار مطهری

بهمن 28, 1396
     

نصب تیر های برق جدید خیابان شریعتی به جهت تعریض مسیر

دی 24, 1396

اجرای خط کشی محل استقرار بازار هفتگی

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان