بنام خدا
یک هفته از نمایش عمومی بازیهای تیم ملی فوتبال از طریق تلویزیون شهرداری خشکبیجار می گذرد و طی این مدت بسیاری از همشهریان بخاطر این اقدام شهرداری و بخشداری و خدمتگذاران خود در شورای شهر ابراز رضایت کردند.
تدارک چنین برنامه ای برای شهر کوچک ما با موانع و نگرانی های برخی مقامات بالادست همراه بود که خوشبختانه با پیگیری آقایان بخشدار و شهردار مجوز لازم در ساعات پایانی اخذ شد.
از طرف دیگر ریاست محترم نیروی انتظامی خشکبیجار هم نهایت همکاری را بعمل آورده و در کنار عزیزان راهنمایی رانندگی شب خاطره انگیزی را برای مردم رقم زدند.
تنها زمانی که بار یک مسئولیت اجرایی را به دوش داشته باشیم متوجه می شویم برای همین گردهمایی به ظاهر ساده چه مکاتبات و تماس هایی برقرار میشود تا از نظر قانونی دچار مشکل نشویم. چرا که بسیاری از شهرها علیرغم تمایل مردم اما موفق به پخش بازی ها نشدند.
بعنوان یک شهروند و نماینده مردم در شورای شهر قدردان زحمات عزیزانی هستم که برای انجام بی نقص این برنامه تلاش نمودند.

رامین صفاری

اخطاریه شماره 5 هواشناسی گیلان
موج هواي گرم در راه گیلان
*********************


تحلیل خروجی آخرین الگوهاي هواشناسی نشان دهنده استقرار تداوم الگوي تابستانه و نیز تقویت تدریجی موج هواي گرم و افزایش محسوس دما تا اواخر هفته آینده در منطقه است.
بر این اساس:
1-طی روزهاي جمعه تا چهارشنبه (هفته آینده) بیشینه دماي هوا در نواحی جلگه اي بین 34 تا 39 درجه سلسیوس و در نواحی جنوبی استان بین 37 تا 42 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.


2- با توجه به تاثیر توام رطوبت و دما در سطح زمین ، دماي محسوس بالاتر از دماي پیش بینی شده خواهد شد.


3- به جهت پرهیز از گرمازدگی، بیماران قلبی - عروقی، ریوي، سالمندان، کودکان و ... در ساعات اوج گرما(ظهر ها) از ترددهاي غیرضروري اجتناب نمایند.


4-جهت مدیریت در مصرف بهینه آب و برق تمهیدات لازم به کار گرفته شود .


5-با توجه به شکل گیري جریانات جنوبی گردشگران از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی جدا خودداري کنند و در صورت نیاز، هنگام خروج از جنگل کانون آتش را بادقت خاموش کنند.


6-بخش هاي مختلف کشاورزي(شالی کاران، مرغداري ها، پرورش دهندگان ماهی، گلخانه داران و ...) با توجه به روند افزایش دما اقدامات لازم را به عمل آورند.


7- بخش هاي مختلف اجرایی نظیر مدیریت بحران، شرکت توزیع برق و برق منطقه اي، شرکت آب منطقه اي، جهادکشاورزي و منابع طبیعی، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداري ها، فرمانداري ها و . . . با توجه به اخطاریه صادره تمهیدات لازم را بعمل آورند.

اطلاعیه/پخش زنده مسابقه فوتبال تیم ملی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی در تلویزیون شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار مسابقه تیم ملی ایران مقابل پرتغال در تلویزیون شهری در تاریخ 97/04/04 روز دوشنبه ساعت 10:30 شب نمایش داده خواهد شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، مهندس فرخی بهمراه جمعی از مسولین بخش خشکبیجار بمناسبت ۷ تیر روز قوه قضاییه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام خمینی (ره) در مزار مطهر شهدا حضور بعمل رساندند و همچنین از خانواده گرانقدر شهدا بازدید بعمل آورند.

 

   

اطلاعیه/پخش زنده مسابقه فوتبال تیم ملی ایران مقابل اسپانیا در جام جهانی در تلویزیون شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار مسابقه تیم ملی ایران مقابل اسپانیا در تلویزیون شهری در تاریخ 97/03/30 روز چهارشنبه ساعت 10:30 شب نمایش داده خواهد شد

خدمات شهر خشکبیجار

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

دیوارنگاری روبروی مسجد جامع

ارديبهشت 17, 1397

چمن زنی بلوارهای سطح شهر

ارديبهشت 17, 1397

اتمام عایق کاری سقف سرویس بهداشتی کوچه ابوذر

فروردين 28, 1397

پروژه نصب 16 عدد تیر تلسکوپی در بلوار ساحل

فروردين 22, 1397

عملیات جدول گذاری خیابان انقلاب

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان