شهرداری خشکبیجار در نظر دارد اقدام به طراحی تابلو ورودی شهر خشکبیجار مبتنی بر المان های بومی نمایند. لذا از اشخاص حقیقی یا حقوقی دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 15/10/1397طرح خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. ضمناً ازطرح برگزیده تقدیر خواهد شد

روابط عمومی شهرداری خشکبیجار

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، بمناسبت روز شهرسازی نشست تخصصی توسعه راهبردی شهرهای کوچک با حضور مهندس عباسقلی زاده مدیرکل محترم امور شهری و شوراهای استانداری گیلان مهندس فرخی شهردار خشکبیجار مهندس شهشهانی مدیر عامل سازمان پسماند گیلان، دکتر عظیمی ریس دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان و جمعی از کارکنان شهرداریهای خشکبیجار لاهیجان، تولم شهر، کوچصفهان و همچنین اساتید و دانشجویان شهرسازی شهرسازی دانشگاه گیلان برگزار گردید. 

    

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، با توجه به ایجاد محل جمع آوری سگ های ولگرد توسط شهرداری، از شهروندان تقاضا می شود همکاری و اطلاع رسانی لازم را به جهت شناسایی سگ های ولگرد سطح شهر بعمل آورند. شهروندان محترم می توانند جهت اطلاع رسانی با شماره 34462292 تماس حاصل نمایند.

راهپیمایی روز 13 آبان / گزارش تصویری 

     

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، شهرداری خشکبیجار با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره یک خشکبیجار همایش سلامت بانوان را بصورت رایگان برگزار مینماید. این همایش در روز یکشنبه 97/7/29 با سخنرانی خانم دکتر رضایی در محل کتابخانه امام علی(ع) خشکبیجاراز ساعت 10 الی 12 دایر می باشد. از کلیه بانوان علاقمند دعوت می گردد در این همایش حضور داشته باشند.

خدمات شهر خشکبیجار

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

دیوارنگاری روبروی مسجد جامع

ارديبهشت 17, 1397

چمن زنی بلوارهای سطح شهر

ارديبهشت 17, 1397

اتمام عایق کاری سقف سرویس بهداشتی کوچه ابوذر

فروردين 28, 1397

پروژه نصب 16 عدد تیر تلسکوپی در بلوار ساحل

فروردين 22, 1397

عملیات جدول گذاری خیابان انقلاب

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان