به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر بازار عرضه محصولات محلی بانوان به جنب کتابخانه عمومی خشکبیجار در روزهای جمعه انتقال یافت. 

 به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری خشکبیجار  جشن خرمن همراه با برپایی برنامه های شاد و مفرح با حضور هنرمندان گیلانی شامل اجرای موسیقی محلی، لافند بازی، قیش بازی، مسابقه ساخت مترسک و عرضه محصولات محلی در روز دوشنبه مورخ ۲۸ مرداد ماه جنب پارک شهر خشکبیجار برگزار می گردد. 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، طرح جهانی پرسشنامه شهر دوستدار کودک منتشر شد. این پرسشنامه به جهت تدوین بیانیه جهانی شهر دوستدار کودک که در نشست بین المللی در اکتبر 2019 در کشور آلمان اعلام خواهد شد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در خبر مربوط به انتشار این پرسشنامه از کودکان خواسته شده است ضمن مشارکت حداکثری در این نظرسنجی، سه نقاشی نیز ارسال کنند. این خبر می افزاید: از نقاشی های منتخب در لوگوی ملی شهر دوستدار کودک استفاده می شود. 

در تعریف شهر دوستدار کودک آمده است: شهر دوستدار کودک، شهر یا اجتماع محلی است که در آن نظرها، نیازها، اولویت‌ها و حقوق کودک، بخشی جدایی‌ناپذیر از سیاست‌ها و برنامه‌ها و تصمیم‌های عمومی باشد.

برای شرکت در این نظر سنجی در لینک ذیل کلیک کنید.

لینک پرسشنامه

به مناسبت روز خبرنگار نشست صمیمانه شهردار خشکبیجار با اصحاب رسانه با حضور خانم مهندس حسینی برگزار گردید. در این جلسه مهندس فرخی ضمن تبریک روز خبرنگار بر ارایه و انتقال منصفانه اخبار به شهروندان تاکید داشتند. 

 

       

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، در راستای اجرای ماده ۱۸ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوبه ۲۸ آبان سال ۱۳۸۶، جلسه انتخابات داخلی شورای اسلامی شهر خشکبیجار برگزار شد. در سومین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر خشکبیجار خانم زهرا حسینی به عنوان رئیس شورا، آقای حسن معینی نائب رئیس، آقای کاوه صفری خزانه دار و آقای رامین صفاری بعنوان منشی انتخاب شدند.

خدمات شهر خشکبیجار

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان