آگهی مزایده کتبی

شهرداری خشکبیجار به استناد مجوز شماره 140/2-5/خ/ش مورخه 11/11/1397 شورای محترم اسلامی شهرخشکبیجار در نظر دارد نسبت به/ فروش دو قطعه زمین مجاور هم ، به شرح ذیل از طریق مزایده کتبی اقدام نماید . متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار این آگهی لغایت 8/2/1398 جهت دریافت ، تکمیل و ارائه اسناد مزایده به واحد مالی شهرداری خشکبیجار مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 34462292- 34461181 تماس حاصل نمایند .

 

بدینوسیله صعود تیم فوتبال کشاورز خشکبیجار به دسته یک استان گیلان که نشان از لیاقت و پتانسیل مدیران و مربیان و بازیکنان این تیم دارد را تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است شاهد موفقیت و افتخار آفرینی این عزیزان در مسابقات پیش رو در لیگ دسته یک باشیم. 

صدراله فرخی میکال، شهردار خشکبیجار

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، بمناسبت روز شهرسازی نشست تخصصی توسعه راهبردی شهرهای کوچک با حضور مهندس عباسقلی زاده مدیرکل محترم امور شهری و شوراهای استانداری گیلان مهندس فرخی شهردار خشکبیجار مهندس شهشهانی مدیر عامل سازمان پسماند گیلان، دکتر عظیمی ریس دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان و جمعی از کارکنان شهرداریهای خشکبیجار لاهیجان، تولم شهر، کوچصفهان و همچنین اساتید و دانشجویان شهرسازی شهرسازی دانشگاه گیلان برگزار گردید. 

    

شهرداری خشکبیجار در نظر دارد اقدام به طراحی تابلو ورودی شهر خشکبیجار مبتنی بر المان های بومی نمایند. لذا از اشخاص حقیقی یا حقوقی دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 15/10/1397طرح خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. ضمناً ازطرح برگزیده تقدیر خواهد شد

روابط عمومی شهرداری خشکبیجار

راهپیمایی روز 13 آبان / گزارش تصویری 

     

خدمات شهر خشکبیجار

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان