بنام خدا
یک هفته از نمایش عمومی بازیهای تیم ملی فوتبال از طریق تلویزیون شهرداری خشکبیجار می گذرد و طی این مدت بسیاری از همشهریان بخاطر این اقدام شهرداری و بخشداری و خدمتگذاران خود در شورای شهر ابراز رضایت کردند.
تدارک چنین برنامه ای برای شهر کوچک ما با موانع و نگرانی های برخی مقامات بالادست همراه بود که خوشبختانه با پیگیری آقایان بخشدار و شهردار مجوز لازم در ساعات پایانی اخذ شد.
از طرف دیگر ریاست محترم نیروی انتظامی خشکبیجار هم نهایت همکاری را بعمل آورده و در کنار عزیزان راهنمایی رانندگی شب خاطره انگیزی را برای مردم رقم زدند.
تنها زمانی که بار یک مسئولیت اجرایی را به دوش داشته باشیم متوجه می شویم برای همین گردهمایی به ظاهر ساده چه مکاتبات و تماس هایی برقرار میشود تا از نظر قانونی دچار مشکل نشویم. چرا که بسیاری از شهرها علیرغم تمایل مردم اما موفق به پخش بازی ها نشدند.
بعنوان یک شهروند و نماینده مردم در شورای شهر قدردان زحمات عزیزانی هستم که برای انجام بی نقص این برنامه تلاش نمودند.

رامین صفاری

خدمات شهر خشکبیجار

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان