به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، اولین جلسه کارگاه تخصصی استراتژی توسعه شهری در دفتر شورای اسلامی شهر خشکبیجار با حضور کلیه اعضای محترم شورا مهندس صفاری، مهندس اخوان، آقای صفری، آقای معینی و خانم مهندس حسینی و مهندس فرخی شهردار محترم و آقای مهاجری در جهت بررسی الزامات و ایده ها و آشنایی مدیران شهری با روند تهیه، جزئیات و نحوه اجرا طرح توسعه استراتژی شهری(CDS) برگزار گردید. تیم برنامه ریزی حاضر در کارگاه به سرپرستی دکتر سالاری پور، مهندس شاه بهرامی و مهندس ویسی به بیان جزئیات برنامه استراتژی توسعه شهری پرداختند. در پایان جلسه نیز اعضا محترم شورای اسلامی نکات و دغدغه های موجود شهر و شهروندان را بیان نمودند. 

 

 

خدمات شهر خشکبیجار

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

ارديبهشت 17, 1397

حفاری برای جابه جایی تیر وسط کوچه 15 خرداد

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان