طرح گردشگری آب بندان جکتاج خشکبیجار
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار در چهارمین روز از هفته دولت آئین کلنگ زنی آب بندان جکتاج خشکبیجار با رویکرد طرح گردشگری به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر یکی دیگر از اقدامات ارزشمند و ماندگاری است که کلنگ آن   با حضور مسوولین شهرستان و بخش به زمین زده شد.
مهندس فرخی شهردار خشکبیجار در آئین کلنگ زنی این طرح گردشگری ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر خاطرنشان کرد:این زمین 9هکتاری  توسط آب منطقه ای استان به شهرداری خشکبیجار جهت ساماندهی آب بندانها طبق شیوه نامه استانداری واگذار شدو شهرداری به همت مجموعه شورای اسلامی شهر توانست فاز دوم آن را به طرح گردشگری اختصاص دهد.وی با بیان اینکه 6.5هکتار مجموعه آبی است و پروژه طرح گردشگری 3.5هکتار خواهد بود افزود:امکانات رفاهی وتفریحی این طرح شامل:پارکینگ،نمازخانه،دوچرخه سواری،سالن موزیکال،سرویس بهداشتی وهمه امکانات رفاهی وتفریحی می باشد که هزینه پیش بینی شده این پروژه در سال قبل 5.5میلیارد تومان بود  با توجه به وضعیت اقتصادی که وجود دارد انشاا... با همت وحمایت های مسوولین استانی و جذب اعتبارات لازم  بتوانیم پروژه را  هرچه سریعتراجرایی نماییم.
 

خدمات شهر خشکبیجار

آذر 27, 1398

نصب گاردریل پل در چهار راه رضایی

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان