به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار با توجه به انتشار تصاویری در فضای مجازی که موجب جریحه دار شدن افکار عمومی گردید مهندس فرخی شهردار خشکبیجار قویا هرگونه کشتن و سوزاندن سگهای جمع آوری شده در پناهگاه سگها های بلاصاحب متعلق به شهرداری خشکبیجار را تکذیب نمود و اظهار داشت: در فیلم منتشر شده تعابیر ناروا و نادرست، عجولانه و بدون مستندات اظهار نظر شده است.
 مهندس فرخی ادامه داد جمع آوری سگها از معابر شهری به درخواست شهروندان و همچنین درخواست دادگستری بخش خشکبیجار و با مصوبه شورای شهر خشکبیجار و تایید محیط زیست استان صورت گرفته است. وی افزود شهرداری خشکبیجار حق شکایت علیه نشردهندگان اکاذیب و تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی را برای خود محفوظ دانسته و از طریق مراجع قانونی پیگیری های لازم را بعمل خواهد آورد. وی اضافه نمود هر یک از انجمن های حامی حیوانات می توانند به جهت همکاری در توسعه پناهگاه سگهای بلاصاحب به شهرداری خشکبیجار مراجعه نمایند.

خدمات شهر خشکبیجار

آذر 27, 1398

نصب گاردریل پل در چهار راه رضایی

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان