به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، مهندس فرخی شهردار خشکبیجار از شروع پروژه روکش آسفالت خبر داد. وی ادامه داد: در حال حاضر  یکی از مهمترین مطالبات شهروندان ترمیم آسفالت بلوار شهید مطهری به دلیل حفاری های دو پروژه ادارات گاز و آب می باشد که در این راستا شهرداری، روکش آسفالت در بلوار شهید مطهری به متراژ ۷۰۰۰  به جهت ترمیم نوار حفاری پروژه اداره گاز را آغاز نموده است. همچنین روکش آسفالت خیابان شریعتی، خیابان آیت اله نوری، خیابان شهید فهمیده پس از روکش آسفالت بلوار مطهری اجرا خواهد شد که در مجموع به  ۱۵۰۰۰متر مربع آسفالت نیاز می باشد.
وی افزود: عملیات لوله گذاری پروژه آبرسانی تا پایان خرداد ماه به اتمام خواهد رسید همچنین طی توافقات انجام شده ترمیم نوار حفاری این پروژه در بلوار شهید مطهری بر عهده اداره آب و فاضلاب گیلان می باشد.

 

 
 
۹۹.۲.۲۵
روابط عمومی شهرداری خشکبیجار

خدمات شهر خشکبیجار

آذر 27, 1398

نصب گاردریل پل در چهار راه رضایی

دی 06, 1397

بستن نهال ها و درختچه ها برای محافظت در برابر سرمای زمستان

دی 06, 1397

ساخت آبرو برای تعریض بلوار امام رضا(ع)

دی 06, 1397

بازدید رئیس محیط زیست شهرستان رشت جناب دکتر خودکار از محل جمع آوری سگ های…

دی 06, 1397

واکسیناسیون سگ های ولگرد

دی 06, 1397
   

پروژه بهسازی و تعریض خیابان شریعتی - فاز سوم

تیر 07, 1397

اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان منتظری

تیر 07, 1397
 

اتمام عملیات آسفالت کوچه 15 خرداد

ارديبهشت 17, 1397

پاکسازی ورودی شهر -دروازه قرآن

سخن شهردار خشکبیجار

تاریخچه شهرداری خشکبیجار

شهرداری خشکبیجار در روز دوم آذر ماه 1340 به حکم استاندار وقت گیلان، دکتر بابک تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تا سال 1374 شهر خشکبیجار زیرمجموعه بخش خمام بوده که به نام "بخش خمام و خشکبیجار" اداره می شده است. در سال 1374 بخش خشکبیجار به مرکزیت شهر خشکبیجار و با دو دهستان نوشر و حاجی بکنده تصویب و از بخش خمام جدا گردید.

درباره شهر خشکبیجار

شهر خشکبیجار واقع در استان گیلان که بر اساس منابع موجود در کتب قدمت آن به حدود نهصد سال می رسد. این شهر با وسعت حدود 9 کیلومترمربع دارای حدود هفت هزار نفر جمعیت شهری، مرکز بخش خشکبیجار در حوزه شهرستان رشت میباشد. شهر خشکبیجار در فاصله 17 کیلومتری از شهر رشت قرار گرفته و از شمال به دریای خزر، از جنوب به بخش کوچصفهان از مشرق به بخش لشت نشاء و از غرب نیز به بخش خمام محدود می شود. ادامه...

feedback

amar

Website Traffic

مهمانان