29 خرداد, 1403

مراسم معارفه شهردار خشکبیجار برگزار شد

مراسم معارفه شهردار خشکبیجار برگزار شد

مراسم معارفه شهردار خشکبیجار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری خشکبیجار، شنبه مورخ 24 مهر 1400، سی و هشتمین شهردار خشکبیجار در سالن آموزش پرورش خشکبیجار معارفه گردید. 

سید فخرالدین حسینی کوهی شهردار خشکبیجار اظهار نمود: باید برای حل مشکلات شهری از همه ظرفیت‌ها استفاده شود، در چند روز گذشته دیداری با فرماندار شهرستان رشت و مدیرکل شوراها داشتیم و در آن جلسه مشکلات را بیان و راه‌حل رفع آن مشکلات شناسایی شد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات بخش خشکبیجار در حوزه‌های مختلف گفت: در جلسه دو ساعته به شورای شهر برنامه‌های خود را ارائه دادیم که شامل برنامه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بوده است و بسیار خوشحالم که توانستم افتخار خدمت رسانی به مردم را کسب کنم.

شهردار جدید خشکبیجار اولین هدف‌گذاری خود به عنوان شهردار را جذب گردشگر دانست و افزود: اولین هدف گذاری ما نوروز ۱۴۰۱ است زیرا خشکبیجار بخش بسیار گردشگری بوده و باید از این ظرفیت در راستای ماندگاری بیشتر گردشگر در این شهر استفاده شود‌.

حسینی با اشاره به نقش زیبا شدن المان شهری در جدی سرمایه‌گذار و گردشگر بیان کرد: درب خشکبیجار برای سرمایه‌گذاران باز است لذا، برای زیبا شدن شهر باید ظرفیت و زیرساخت‌های عمرانی را شکل داده و معابر را ترمیم، مبلمان شهری را بازسازی و فضاهای تفریحی افزوده شود به این منظور باید فرش قرمز برای سرمایه گذاران پهن کرد.

وی با تاکید بر اهتمام شهرداری در پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری گفت: باید حقوق و مزایای کارگران شهرداری به موقع پرداخت شود تا انگیزه کار به وجود آید.

شهردار جدید خشکبیجار شهرداری را خانه دوم مردم دانست و افزود: ماموریت ما در شهرداری خشکبیجار این است که مردم شهرداری را خانه دوم خود بدانند لذا باید شماره تماس تمامی مسوولان شهرداری در دسترس باشد.

به گفته حسینی فساد، رانت‌خواری و دور زدن قانون در شهرداری خشکبیجار جایی نداشته و برای زیباسازی منظر باید مطالبه‌گری برای جذب اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی وجود داشته باشد.

 

تازه ترین ها